Kontakt oss


Vi vil gjerne ha kontakt med BEDRIFTER som vil LEIE inn våre flinke Mamas eller KJØPE profileringsprodukter fra oss, eller snakke om annet samarbeid. Og med PRIVATPERSONER som vil kjøpe våre flotte produkter. Fyll ut navn og epost i vårt skjema, så tar vi kontakt med deg så raskt som mulig.

Vårt Team


Avdeling Oslo

Fatima Ashoor

Avdelingsleder Oslo

Ansvar Administrasjon MM
fatima@movingmamas.no
M: +47 405 29 509

Lissette Romero

Ansvar Redesign

Ansvar for MM Redesign
lissette@movingmamas.no
M: +47 968 50 132

Rajdeep Kaur Grewal

Ansvar Spiserom

Ansvar for MMS spiserom tjenester
rajdeep@movingmamas.no
M: +47 966 97 599

Avdeling Ski

Maria D'Erasmo

Avdelingsleder Ski

Ansvar for MM Ski
maria@movingmamas.no
M: +47 414 73 747

Fozia Mir

Administrasjon

Ansvar Administrasjon MM Ski
fozia@movingmamas.no
M: +47  648 54 447

Avdeling Oslo og Ski

Kirstine Holst Jansen

Gründer

Ansvar for hele Moving Mamas
kirstine@movingmamas.no
M: +47 970 94 928

Liselotte Langnes-Øyen

Program ansvar - Faglig leder

Ansvar for MM Program
liselotte@movingmamas.no
M: +47 992 67 049

Firmaadresse:

MOVING MAMAS AS
915 808 778
c/o SoCentral Øvre Slottsgate 3
0157 Oslo
Tel: +47 970 94 928
post@movingmamas.no

Norway


Besøksadresse:

Avdeling Oslo:
Haslevangen 15 – 2 etg.
0579 Oslo
T-Bane Hasle eller Løren

Avdeling Ski:
Kjeppestadveien 40,
1400 Ski

FYLL UT SKJEMA OG VI VIL TA KONTAKT MED DEG!

Ditt Navn (kreves)

Din Email (kreves)

Telefonnummer (kreves)

Emne

Din beskjed eller bestilling