Lærer arbeid – Moving Mamas flytter inn til de andre, og selger sine produkter

I bydel Nordre Aker har Moving Mamas flyttet inn i bydelshuset. De holdt til på Tøyen, så i Bjørvika, hos Deloitte. Moving Mamas’ mål er å bevege næringsliv og innvandrermødre uten utdanning nærmere hverandre.

Det langsiktige målet er å få hver enkelt Mama videre til drømmejobben. Moving Mamas låner lokaler av næringslivet. Men de blir ikke lenge.

Etter tre måneder forflytter de seg til nytt sted i Oslo for å bli kjent med norsk arbeids- og næringsliv. Les hele saken her….

Share this post



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Moving Mamas
Privacy Overview

Denne nettsiden bruker informasjonskapsler slik at vi kan gi deg en best mulig brukeropplevelse. Informasjonskapselinformasjon lagres i nettleseren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du kommer tilbake til nettstedet vårt og hjelpe teamet vårt med å forstå hvilke deler av nettstedet du synes er mest interessant og nyttig.