Vårt Team


Maria D'Erasmo

Daglig leder

maria@movingmamas.no
M: +47 414 73 747

Lissette Romero

Avdelingsleder Løren

lissette@movingmamas.no
M: +47 968 50 132

Sepideh Kamali

Avdelingsleder MM Academy

sepideh@movingmamas.no
M: +47  902 18 382

Fatima Ashoor

Avdelingsleder Sentrum

fatima@movingmamas.no
M: +47 405 29 509

Rajdeep Kaur Grewal

Ansvar Spiserom

rajdeep@movingmamas.no
M: +47 966 97 599

Maria Eugenie Martinsen

Avdelingsleder Ski

maria.e@movingmamas.no
M: +47 905 71 850

Fozia Mir

Administrasjon

fozia@movingmamas.no
M: +47  941 66 213

Liselotte Langnes-Øyen

Avdelingsleder Prosjekter

liselotte@movingmamas.no
M: +47 412 20 498

Styre


Kirstine Holst, styreleder. Gründer av Moving Mamas AS i 2015.

Jacob Mørch, Gründer av Uromaker AS som tilbyr fasilitering av endrings- og innovasjonsprosesser.

Tina Tellum, Lege, spesialist i gynekologi.

Tobias Studer Andersson, Leder av Sopra Steria Scale Up Scandinavia.

Mette Stavrum-Tång, Daglig leder i Accon AS samt medgründer av egen virksomhet.

– Styresekretær, Pro Bono-bidrag fra Deloitte – 

Camilla Martin, Legal Counsel / Manager i Deloitte AS